بوتان

بوتان انتخابی مطمئن

بوتان در سال 1332 با تفکر تأمین آسایش برای خانواده های ایرانی تأسیس شد و با تولید و ارائه ی سیلندر گاز،بخاری گازی و اجاق گاز نخستین محصولات خود را روانه ی بازار فروش نمود و بدین ترتیب بوتان جرقه های تغییر و تحول در سیستم گرمایش و پخت و پز خانواده ها را شعله ور نمود.

شرکت بوتان تنها چند دهه پس از تأسیس توانست عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی گازسوز و سیلندرهای گاز مایع کشور را از آن خود کند و پس از این موفقیت در سال 67 اقدام به ساخت نخستین آبگرمکن دیواری گازی ایران شد و 5 سال بعد و در سال 1372 همگام با تغییر نیازها و خواسته های مشتریان اولین پکیج شوفاژ دیواری ایرانی را تولید نمود که این محصول در مدت بسیار کمی به محصول محبوب خانواده های ایرانی جهت تأمین آب گرم و گرمایش خانه ها تبدیل شد.

ره آورد فن آوری همکاری خود را با شرکت بوتان از سال 1384 آغاز  و به عنوان نماینده توزیع محصولات گروه صنعتی بوتان در کرمانشاه شروع به فعالیت نمود.

بوتان

 

شرکت بوتان همچنان به سرمایه گذاری در بخش تولید و همچنین دقت و ریزبینی زیاد بر نیازهای به روز مشتریان اهتمام ویژه ای ورزیده و همین هم سبب شده است که بوتان علاوه بر توسعه بازار داخلی محصولات به برترین صادر کننده آبگرمکن دیواری به اروپا نیز تبدیل شود.