تهویه نیا

عرضه برندهای معتبر جهانی در زمینه تهویه مطبوع 

شرکت تهویه نیا با بیش از 4 دهه فعالیت در زمینه ی تهویه مطبوع هم اکنون یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در این بخش از صنعت می باشد. تهویه نیا با بهره گیری از محصولات هشت ستاره ی جهانی در زمینه ی تهویه مطبوع یعنی برندهای گری،اجنرال،یازاکی،ویزمن،وایلنت،اشنایدر،کوکن و هیتاچی توانسته است به خوبی فناوری های نوین،بازدهی بالا،بهینه سازی مصرف انرژی،حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تأسیسات را وارد صنعت تهویه مطبوع کشور گرداند.

شرکت نیا علاوه بر سبد خرید غنی که برای مشتریان خود فراهم کرده برای انواع پروژه های سرمایشی و گرمایشی نیز راه حل های مهندسی بسیار مناسب را ارائه می دهد.

ره آورد فن آوری از سال 1388 با شرکت نیا آغاز به همکاری نموده و بیش از 6 سال است که به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات مهندسی نیا در استان کرمانشاه فعالیت می کند.

نیا

نیا اولین شرکت ایرانی است که با همکاری شرکتهای یازاکی ژاپن و ویزمن آلمان اقدام به معرفی و عرضه ی چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی نموده است
این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008، گواهینامه سیستم مدیریت شکایت مشتری ISO10002 و مدیریت رضایتمندی مشتری ISO10004، گواهینامه R&D از وزارت بازرگانی بوده و همچنین عضو انجمن صنفی شرکتهای پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران است.
واحد خدمات پس از فروش با بیش از 300 مرکز در سراسر ایران همواره آماده بازدید از پروژه ها و ارائه مشاوره رایگان، پشتیبانی و تأمین قطعات برای محصولات خود است.