سوپرپایپ اینترناشنال

کیفیت،نوآوری،کسب افتخار...                                                                                                   

 

شرکت سوپرپایپ درسال 1376 در شهر قشم با 18 نفر نیروی کار واقعه ی مهمی در صنعت لوله سازی کشور به وقوع پیوست. این شرکت برای اولین بار با تولید لوله های 5 لایه قدم در صنعت تأسیسات کشور گذاشت و علاوه بر اینکه با محصولی متفاوت قدم به این عرصه ی تولیدی گذاشت موجبات ورود دانش، تجربه ها و تکنولوژی شرکت آلمانی یوپونور به کشورمان و همچنین صرفه جوئی ارزی در صنعت لوله سازی گردید.

سوپرپایپ کار خود را با تولید لوله های تلفیقی 5 لایه شروع کرد اما آنچه این شرکت را از دیگر شرکتها متمایز می کند توسعه و ایجاد تحول در صنعت تأسیسات از طریق بهره گیری از ایده های ناب و نگرش های جدید،پایبندی به تعهدات و ارزش های تعریف شده،کیفیت ممتاز محصولات و خدمات،همکاری با شرکتهای برتر جهانی به همراه دانش و تجربه محلی و ارائه ی راه حل های نهایی است.

همکاری ره آوردفن اوری با شرکت سوپرپایپ به سال 1384 برمی گردد که در طی این مدت تا کنون سوپرپایپ نقش بزرگی در پروژه های اجرا شده توسط این شرکت ایفا کرده است.

سوپرپایپ

سوپرپایپ برای دستیابی به بالاترین استانداردهای جهانی از ماشین آلات مدرن استفاده کرده و محصولات خود را تحت لیسانس و با دانش فنی یوپونور آلمان،مخترع تکنولوژی لوله های 5 لایه تولید می کند.

تمام مواد اولیه از اروپا تأمین می شود و همه ی تولیدات با معیارهای سخت گیرانه کنترل می شوند تا با اطمینان از کیفیت عالی محصولات آنها را روانه ی بازار و آماده ی مصرف برای مشتری کنند.

در شرایطی که 27 کشور اروپایی استانداردهای کیفیتی در سیستم لوله کشی +2 را تآئید کرده اند این شرکت در راستای شعار همیشگی خود با این عنوان که     "ما همیشه آغازگریم" موفق به دریافت گواهینامه فنی اتحادیه اروپا به عنوان نخستین و تنها شرکت غیر اروپایی در این شرکت گردیده است.


دانلود لیست اقلام سوپرپایپ اینترناشنال