پلی ران اتصال

پلی به سوی سیستم های نوین آبیاری       

 

شرکت پلی ران اتصال در سالهای ابتدایی دهه 1350 تأسیس شد. این شرکت با آگاهی و درک عمیق از اهمیت و کاربرد رو به رشد انواع ترموپلاستیک ها در ساخت لوله و اتصالات مورد نیاز طرح های فاضلاب، انتقال آب،آبرسانی، شبکه های آبیاری و زه کشی قدم در راه تولید نهاد و شروع به ارائه ی محصولات خود نمود. در این راه توجه مستمر به ارتقاء کیفیت، نوآوری،توسعه مستمر امکانات تولید و بهره گیری از بهترین و مناسب ترین مواد اولیه و جدیدترین فن آوری ها در تولید انواع اتصالات و لوله های پلی اتیلن که حاصل سالها تلاش و تجربه در این مجموعه می باشد همواره مهم ترین رُکن در این شرکت بوده است که هم اکنون نیز در نتیجه ی همین توجه پلی ران اتصال جایگاه تولید کننده ی برگزیده این محصولات را از آن خود کرده است.

شرکت ره آورد فن آوری از سال 1383 نمایندگی رسمی فروش و خدمات مهندسی شرکت پلی ران اتصال را در استان کرمانشاه اخذ نموده و در طی 11 سال اقدام به اجرای پروژه های موفق بسیاری در این زمینه نموده است.

پلی ران

استاندارد بین المللی ISO9001-2000 بازنگری سال 2000 که اساس و پایه ی مدیریت کیفیت و فرآیندهای تولید شرکت پلی ران اتصال است نه تنها در تولیدات قبلی این شرکت بلکه هم اکنون نیز در نسل جدید تولیدات این مجموعه به شکل قوی تر و گسترده تر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه ی آن تولید محصولات جدید لوله و اتصالات فاضلابی Pushfit می باشد که این شرکت آن را تحت عنوان سیستم پوش فیت پلی ران روانه ی بازار فروش کرده است.

شعار همیشگی پلی ران تحت عنوان "ما به کیفیت متعهدیم" می تواند نقطه ی اطمینانی برای مصرف کنندگان باشد تا از مرغوب و کارآمد بودن محصولات اطمینان پیدا کنند که بهره گیری از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته، مواد اولیه و مرغوب و کادر کارآزموده گواهی بر همین شعار این شرکت می باشد.