کناف ایران

سهولت،سرعت و دقت اجرائی بسیار بالا     

  شرکت کناف ایران زیر شاخۀ شرکت آلمانی کناف است که در سال 1932 تأسیس گردید و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های ساخت و ساز خشک در سطح بین المللی فعالیت می کند.

شرکت ره آورد فن آوری از سال 1390 عاملیت پخش و توزیع شرکت کناف ایران و کناف گچ را اخذ نموده و با توجه به اخذ گواهینامه ی اجرایی از این شرکت اقدام به اجرای پروژه های موفق زیادی در زمینه ی کناف نموده است.

کناف

 ظرفیت تولید بالای بیست و دو میلیون متر مربع در سال کناف ایران را به بزرگترین تولید کننده ی سیستم های ساخت و ساز خشک در ایران تبدیل کرده است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی نیاز بیش از 11 کشور همجوار را نیز از مسیر صادرات تأمین می نماید.

سیستم های ساخت و ساز خشک که شامل مقاطع فولادی گالوانیزه سبک نورد سرد و صفحات روکش دار گچی (یا سیمانی) به عنوان پوشش و پروفیلهای فولادی به عنوان زیر سازی است مزایای زیادی از جمله ایمنی در برابر زلزله و حریق،تعمیرات و نگهداری آسان،خواص عایق بندی حرارتی و صوتی و رطوبتی،سرعت و دقت بالا در اجرا و سهولت را به همراه دارد،همین هم موجب شده تا امروزه این روش به جای روشهای قدیمی و سنتی در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.